O značke Grounded Factory

  1. Domovská stránka
  2. chevron_right
  3. O značke Grounded Factory

ŠTÝLOVÉ & UDRŽATEĽNÉ

Grounded Factory je pre všetky ženy a mužov, ktorí chcú žiť zdravý, štýlový a udržateľný životný štýl. Za značkou stoja dve jogínky zo Švédska, ktoré sa pri svojom cvičení jogy stretávali s rôznymi jogamatkami, materiálmi, hrúbkami a kvalitami, až sa rozhodli pre vlastnú revolučnú radu s vlastným štýlom a dizajnom. Cieľom bolo navrhnúť udržateľnú a ekologickú podložku, ktorá je tak krásna, že ju chcete mať vo svojej obývačke celý deň.

Výsledkom tvorby a snaženia je prémiová joga podložka vyrobená z prírodného biologicky odbúrateľného kaučuku a jemného vegánskeho semišu. Zakladateľky Grounded Factory veria v starostlivosť o matku zem a o ľudské telo. To je dôvod, prečo používajú vyberané ekologické materiály, ktoré sú vyrábané a ladené s láskou tak na planéte, ako aj k vám. Všetky povrchy sú ručne navrhnuté šikovnými grafikmi a umelcami vo Švédsku, ktorí hľadali inšpiráciu z krás prírody, ktorá nás obklopuje.

Navrhnuté vo Švédsku s láskou a vedomím.

Vysokokvalitný dizajn s najlepšími materiálmi šetrnými k životnému prostrediu, ktorý je dobrý pre vás a láskavý k matke Zemi.

Anja Forsnor a Iman Malmberg, zakladateľky spoločnosti Grounded Factory, mali veľkú potrebu nájsť spôsob, ako bude môcť každý individualista vyjadriť seba a zároveň prezentovať svoj joga štýl najlepším spôsobom. Ich kolekcia dizajnových prvotriednych, ekologických podložiek na jogu začala písať príbeh na začiatku z roku 2016.

Menu
Chcete sa zaradiť do waitlistu? Akonáhle naskladníme produkt, budeme Vás informovať. Prosím zadajte Vašu platnú emailovú adresu.
Email Vaša emailová adresa nebude poskytnutá tretím stranám.